O nas

Nasi Styliści fryzur doradzają, kreują i dbają o wizerunek zarówno kobiet, jak i mężczyzn. W naszej pracy troszczymy się o odpowiedni wybór fryzury, dostosowując ją do planowanej okazji. Komunia, ślub, sesja zdjęciowa czy pokaz mody nie stanowią dla nas problemu. Nasze stylizacje są przemyślane i dopracowane zarówno pod kątem okazji, jak i komfortu osoby noszącej. Dobry stylista fryzur sprawi, że odnajdziesz w sobie dawno zapomnianą pewność siebie i wdzięk, niezależnie od tego, gdzie się wybierasz. Nasze stylizacje fryzur dopasowujemy indywidualnie, korzystając przy tym z najwyższej jakości naturalnych kosmetyków. Dbamy o kondycję Twoich włosów i Twoje samopoczucie jednocześnie. Fryzjer stylista to osoba, która pomyśli o wszystkim. Nie tylko Cię wysłucha i zaprojektuje fryzurę, ale może także przeprowadzić kompleksową metamorfozę Twojego wizerunku. To nasza specjalność.

Opinie naszych Klientów

Stworzenie fryzury wymaga nie tylko sporej dawki kreatywności i elastyczności, ale też umiejętności słuchania, rozumienia potrzeb i indywidualności. Troszczymy się o spełnianie Waszych potrzeb, dlatego kiedy zadowoleni klienci wracają do nas, dostarczają nam satysfakcji nie do opisania.

Sprawdź ofertę

NASI STYLIŚCI

Doradzają, kreują i dbają o wizerunek kobiet i mężczyzn. Nasze stylizacje są przemyślane i dopracowane

Troszczymy się o odpowiedni wybór fryzury, dostosowując ją do planowanej okazji: komunia, ślub, sesja zdjęciowa, pokazy mody nie stanowią dla nas problemu

Stylizacje fryzur dopasowujemy indywidualnie, korzystając przy tym z najwyższej jakości kosmetyków. Dbamy o kondycje Twoich włosów i Twoje samopoczucie jednocześnie

Sprawimy, że odnajdziesz w sobie pewność siebie i wdzięk, a może także przeprowadzimy kompleksową metamorfozę Twojego wizerunku!

NASZE PRACE