Nasza praca…

pomaga kobietom i mężczyznom wyrazić siebie, pokazać światu ukryte piękno. Stylista pięknych fryzur to osoba, która potrafi zadowolić najbardziej wymagających. My nieustannie rozwijamy się w tej dziedzinie, wykorzystując pełen wachlarz naszych możliwości, sięgamy coraz wyżej.

Mariusz Napiórkowski

Z wykształcenia… informatyk, jednak pasja i poryw serca zwróciły go w stronę kreacji wizerunku. Uczestniczył w wielu szkoleniach i seminariach fryzjerskich, zarówno krajowych jak i zagranicznych, m.in. TONI&GUY czy Vidal Sassoon. Pasjonują go fryzury lekkie i klasyczne, z elementami awangardowymi. Przy koloryzacji stawia na odcienie czyste i naturalne. Poza pracą interesują go dalekie, egzotyczne podróże, zwłaszcza w obrębie obszaru Azji Południowo-Wschodniej, uwielbia eksperymenty w kuchni.

Magdalena Perzyna

Sztuką fryzjerstwa zajmuje się od 2010 roku. Początki jej przygody ze stylizacją sięgają jeszcze czasów dzieciństwa, gdy na głowach sowich najbliższych realizowała najdziksze fryzjerskie fantazje. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Mimo bogatego doświadczenia zawodowego, nie boi się odkrywać nowych obszarów swojego fachu: uważnie śledzi trendy, uczestniczy w szkoleniach najlepszych mistrzów światowego fryzjerstwa. Perfekcjonistka. Jej stylizacje cechuje poczucie smaku, lekkość, zwiewność oraz zmysłowość. Fryzury Magdy to także połączenie odrobiny szaleństwa ze spontanicznością w dobrym tonie.

Natalia Krawczyk

Natalia naukę fryzjerstwa rozpoczęła w 2013 roku, zdobyła wykształcenie Technika Usług Fryzjerskich i dalej poszerza swoje umiejętności. Jest perfekcjonistką która stawia na uwydatnienie piękna wizerunku klienta. Specjalizuje się w subtelnych koloryzacjach i ombre, które podkreślają kobiecość. W strzyżeniu lubi klasykę, a w upięciach gładkie lub fantazyjne fryzury. Jej mocna strona to pielęgnacja. Lubi dobrą książkę oraz zdobywać nowe doświadczenia.